Додаткова копія: Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві"

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2019 року N 151

Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства "Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", підпункту 19 пункту 10 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року N 1119 (Постанова N 1119), на виконання наказу Мінагрополітики від 19 вересня 2016 року N 311 "Про внесення змін до примірного статуту державного підприємства, що входить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України" (Наказ N 311) наказую:

1. Затвердити нову редакцію Статуту державного підприємства "Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві" (код згідно з ЄДРПОУ 00692386, місцезнаходження: вул. Столбова, 2, смт Рокині, Луцький р-н, Волинська обл., 45626), яке належить до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі - Статут), що додається*.


* Не наводиться.

2. В. о. директора державного підприємства "Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві" Шуху В. І.:

1) у двотижневий строк забезпечити державну реєстрацію Статуту;

2) у тижневий строк подати копію підтверджуючого документа про проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря В. Андронова.

 

В. о. Міністра

О. Трофімцева
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали