МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 лютого 2012 року N 124

Про затвердження нової редакції Статуту державного підприємства

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Господарського та Цивільного кодексів України, Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 452/2011 (Указ N 452/2011), розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.11.2011 N 1122-р "Про віднесення підприємств, установ та організацій до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів" (Перелік N 1122-р) наказую:

1. Затвердити статут Державного підприємства "Центр еколого-експертної аналітики" (далі - Статут), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Державному підприємству "Центр еколого-експертної аналітики" (Ковтун В. С.):

забезпечити реєстрацію Статуту в органах державної реєстрації у відповідному порядку;

надати у десятиденний строк після державної реєстрації належним чином завірену копію Статуту до Міністерства екології та природних ресурсів України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мормуля Д. Д.

 

Міністр

М. В. Злочевський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали