ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 117

Про затвердження нової редакції Статуту ДСП "Чорнобильська АЕС"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Державне агентство України з управління зоною відчуження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 N 564 (Постанова N 564), наказую:

1. Затвердити Статут Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Генеральному директору Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" Грамоткіну І. І. забезпечити:

2.1. Державну реєстрацію цього Статуту у порядку та терміни, визначені законодавством.

2.2. Надання у триденний термін після державної реєстрації нової редакції Статуту сектору правового забезпечення ДАЗВ інформації щодо проведення державної реєстрації нової редакції Статуту та належним чином засвідченої його копії.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ ДАЗВ "Про затвердження нової редакції Статуту державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" від 27.01.2016 N 4.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його прийняття, крім пункту 3, який набирає чинності з дня державної реєстрації Статуту, зазначеної у пункті 2.1. цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

В. В. Петрук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали