МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 грудня 2011 року N 605

Про затвердження нової редакції Статуту Київського державного авіаційного підприємства "УНІВЕРСАЛ - АВІА"

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 N 265-р "Питання управління Міністерством інфраструктури об'єктами державної власності" (Розпорядження N 265-р) наказую:

1. Затвердити Статут Київського державного авіаційного підприємства "УНІВЕРСАЛ - АВІА" (далі - Статут), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Київському державному авіаційному підприємству "УНІВЕРСАЛ - АВІА":

2.1. У 10-денний строк зареєструвати нову редакцію Статуту в державних органах реєстрації відповідно до чинного законодавства.

2.2. Надати у 10-денний строк після державної реєстрації до Департаменту правового забезпечення, Департаменту державної власності та Управління персоналу Міністерства інфраструктури України належним чином завірені копії Статуту.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Плотнікову О. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали