ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО

НАКАЗ

від 7 лютого 2017 року N 20

Про затвердження оновлених інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги

Відповідно до статті 8 Закону України "Про адміністративні послуги" (Закон N 5203-VI), постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги" від 30.01.2013 N 44 (Постанова N 44) та в межах повноважень, визначених Положенням про Державне агентство України з питань кіно, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 N 277 (Постанова N 277), наказую:

1. Затвердити оновлені інформаційну та технологічну картки адміністративної послуги з видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, що надається Державним агентством України з питань кіно (Додаток 1* та Додаток 2*).


* Не наводиться.

2. Відділу державного регулювання кіновідеопрокату Управління державного регулювання та реалізації кінопроектів (Іллєнко М. В.) забезпечити розміщення оновлених інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги на офіційному веб-сайті Державного агентства України з питань кіно.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

П. Ю. Іллєнко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали