Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Операційного посібника проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2015 року N 338

Про затвердження Операційного посібника проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), з метою якісного і належного виконання заходів з реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (далі - Проект) відповідно до Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку N 8475-UA наказую:

1. Затвердити Операційний посібник проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (далі - Операційний посібник), що додається*.


* Не наводиться.

2. Заступнику Міністра охорони здоров'я України - координатору проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" Перегінцю І. Б. забезпечити дотримання учасниками зазначеного проекту положень Операційного посібника під час його реалізації.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Квіташвілі
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали