ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Третя сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 03.03.2011 р. N 52

Про затвердження Основних напрямків модернізації та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Житомира "Питна вода" на період 2011 - 2015 років

З метою підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів досягнення сучасного технічного, економічного, організаційного рівня у житлово-комунальному господарстві, транспортній та бюджетній сферах міста, відповідно до Закону України "Про енергозбереження", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", "Про питну воду та питне водопостачання", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Схвалити та затвердити Стратегію модернізації та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства м. Житомира "Питна вода" на період 2011 - 2015 років згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Житомирської міської ради та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали