МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.12.2011

м. Київ

N 895

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
29 грудня 2011 р. за N 1572/20310

Про затвердження переліків посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, час проходження служби на яких зараховується на пільгових умовах

Зміст

1. Наказ Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження переліків посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, час проходження служби на яких зараховується на пільгових умовах" від 5 грудня 2011 року N 895.

- Перелік посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ в ізоляторах тимчасового тримання, спеціальних приймальниках для осіб, підданих адміністративному арешту, підрозділах конвойної служби міліції, час проходження служби на яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах (один місяць за сорок днів).

2. Перелік посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у підрозділах з підбирання та транспортування трупів у морг, час проходження служби на яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах (один місяць за півтора місяця).

3. Перелік посад рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ у підрозділах патрульної служби міліції, час проходження служби на яких зараховується до вислуги років для призначення пенсії на пільгових умовах (один місяць за сорок днів).

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали