ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 грудня 2017 року N 734

Про затвердження Переліку центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, які планується перевірити у 2018 році

Відповідно до статті 202 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Положення про Державну екологічну інспекцію України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.04.2017 N 275 (Постанова N 275), Положення про Державну екологічну інспекцію в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, морські екологічні інспекції, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.08.2017 N 312, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.09.2017 за N 1080/30948, наказую:

1. Затвердити Перелік центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, які планується перевірити у 2018 році (далі - Перелік), що додається*.


* Не наводиться.

2. Керівникам структурних підрозділів та територіальних органів Державної екологічної інспекції України вжити заходів щодо перевірок центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади згідно з Переліком.

3. Відділу організаційно-аналітичної діяльності Управління організаційної діяльності (Лисенко-Сілаєва Н. А.) в одноденний термін оприлюднити на офіційному веб-сайті Державної екологічної інспекції України www.dei.gov.ua перелік центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади, які планується перевірити у 2018 році.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

І. О. Яковлєв
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали