ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 22.10.2008 р. N 31/28

Про затвердження переліку об'єктів та назв архітектурних, історичних і культурних пам'яток, що відносяться до символіки міста Луцька

З метою впорядкування використання символіки міста Луцька у назвах підприємств та організацій, рекламі, введення збору за право використання символіки міста, на виконання статті 10 Статуту територіальної громади міста Луцька, затвердженого рішенням Луцької місткої ради від 23.08.2007 N 3 "Про затвердження статуту територіальної громади міста Луцька", керуючись пунктом 49 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Законом України від 16.12.2004 N 2245-IV "Про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини", міська рада вирішила:

1. Затвердити перелік об'єктів та назв архітектурних, історичних і культурних пам'яток, що відносяться до місцевої символіки, використання яких юридичними особами і громадянами у комерційних цілях підлягає сплаті збору у встановленому порядку згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гоцалюка П. П. та постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Корольчук Ю. С.).

 

Міський голова

Б. Шиба


 

Додаток
до рішення Луцької міської ради
22.10.2008 N 31/28


Перелік
об'єктів та назв архітектурних, історичних і культурних пам'яток, що відносяться до символіки міста Луцька

1. Герб та Великий Герб міста Луцька.

2. Прапор міста.

3. Пам'ятник Святому Миколаю.

4. Пам'ятник Лесі Українці.

5. Луцький замок.

6. В'їзна вежа Луцького замку.

7. Національний університет імені Лесі Українки (адміністративний корпус на пр. Волі, 13).

 

Секретар міської ради

А. Бірюков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали