МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 травня 2012 року N 746

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Переліку посад працівників апарату МНС України, перебування на яких потребує допуску до роботи з інформацією НАТО з обмеженим доступом

Відповідно до Законів України "Про державну таємницю", "Про інформацію", "Про міжнародні договори в Україні", "Про захист інформації в автоматизованих системах", Угоди про безпеку між Урядом України та НАТО від 13 березня 1995 року, Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, що є власністю держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893, наказу Служби безпеки України від 4 червня 2002 року N 177/ДСК "Про затвердження Правил поводження та забезпечення охорони інформації НАТО з обмеженим доступом в Україні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 липня 2002 року за N 547/6835, з метою забезпечення охорони інформації НАТО з обмеженим доступом у Міністерстві надзвичайних ситуацій України наказую:

1. Затвердити Перелік посад працівників апарату МНС України, перебування на яких потребує допуску до роботи з інформацією НАТО з обмеженим доступом, що додається.

2. Допуск та доступ до роботи з інформацією НАТО з грифами обмеження доступу "SECRET", "CONFIDENTIAL", "RESTRICTED", працівникам апарату МНС України, які перебувають на зазначених у Переліку посадах, здійснювати відповідно до наданих Службою безпеки України форм допуску до державної таємниці України.

3. Керівнику Центру реєстрації документів НАТО з обмеженим доступом МНС України Зайченку С. В. забезпечити суворий контроль за дотриманням виконання вимог охорони інформації НАТО з обмеженим доступом.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Бута В. П.

 

Міністр

В. Балога


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МНС України
04.05.2012 N 746


ПЕРЕЛІК
посад працівників апарату МНС України, перебування на яких потребує допуску до роботи з інформацією НАТО з грифами обмеження доступу "SECRET", "CONFIDENTIAL", "RESTRICTED"

1. Заступники Міністра.

2. Директори департаментів та їх заступники.

3. Начальники окремих управлінь та відділів, їх заступники.

4. Завідувачі окремих секторів.

5. Начальники відділів у складі департаментів.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали