ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.07.2012 р. N 1137

Київ

Про затвердження переліку відомостей, що становлять службову інформацію, у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Відповідно до статті 9 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), Указу Президента України від 05.05.2011 N 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011), Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.98 N 1893 (зі змінами), протоколу експертної комісії для розробки переліку відомостей, які містять службову інформацію (від 23.05.2012 N 2):

1. Затвердити перелік відомостей, що становлять службову інформацію, у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

2.1. Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.12.2006 N 1747 "Про затвердження переліку відомостей, які містять службову інформацію і яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування".

2.2. Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" від 23.12.2011 N 2457 "Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.12.2006 N 1747".

3. Пункт 3 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.10.2011 N 1919 "Про внесення змін до деяких розпоряджень Київської міської державної адміністрації та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" виключити.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
04.07.2012 N 1137


Перелік
відомостей, що становлять службову інформацію, у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

1. Внутрівідомча службова кореспонденція, доповідні записки, рекомендації, протоколи тощо, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) або здійсненням контрольних, наглядових функцій виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією), процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

2. Відомості про організацію та забезпечення охорони державної таємниці, режиму секретності.

3. Списки органів управління та посадових осіб з домашніми адресами та номерами телефонів, які підлягають оповіщенню та збору в особливий період.

4. Відомості з питань мобілізаційної підготовки стосовно:

- заходів мобілізаційної підготовки;

- виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації (звіти, доповіді, інші аналітичні матеріали);

- мобілізаційної готовності підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них;

- мобілізаційного плану органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій всіх форм власності;

- мобілізаційної підготовки та мобілізаційних планів районних в місті Києві державних адміністрацій, підприємств, установ, організацій;

- мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану щодо життєзабезпечення населення в особливий період;

- внесення змін до основних показників мобілізаційного плану підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

5. Методичні матеріали щодо порядку підготовки та внесення на розгляд проектів рішень Кабінету Міністрів України з питань уточнення (скасування) мобілізаційних завдань, затвердження номенклатури і норм накопичення та розбронювання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву; розрахунку вартості утримання на підприємствах у мирний час спеціальних формувань, які призначені для передачі до складу Збройних Сил, інших військових формувань; розроблення документів з праці та кадрів мобілізаційного плану на особливий період міністерствами, іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями України.

6. Відомості про військовозобов'язаних, заброньованих за центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

7. Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

8. Питання організації та порядку роботи курсів підвищення кваліфікації фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань мобілізаційної підготовки.

9. Відомості про земельні ділянки Збройних Сил України, інших військових формувань в особливий період, період мобілізації та воєнний час.

10. Пакети прикладних програм з мобілізаційної роботи "Методики", "Показники", "Нормоване забезпечення".

11. Окремі питання функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період в частині, що стосується районної в місті Києві державної адміністрації, органу місцевого самоврядування.

12. Порядок переведення підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них, на роботу в умовах особливого періоду.

13. Відомості за сукупністю всіх показників про точні значення елементів орієнтування систем координат УСК-2000 і СК-42 та зв'язки цих систем з іншими системами координат, у тому числі умовними або місцевими.

14. Питання безпеки державних інформаційних ресурсів.

15. Окремі відомості щодо організації та забезпечення комплексного технічного та криптографічного захисту інформації, які не відносяться до державної таємниці.

16. Окремі питання:

- діяльності промислових підприємств із шкідливим виробництвом;

- порушення законодавства у діяльності підприємств;

- діяльності підприємств, пов'язаних з виробництвом, використанням та утилізацією небезпечних речовин;

- стану захисних споруд цивільної оборони;

- формування державного продовольчого резерву;

- організації підготовки цивільної оборони міста Києва;

- організації підготовки та проведення комплексних навчань (тренувань) з питань цивільної оборони міського, районного та об'єктового рівня;

- організації реагування та дій у разі виникнення аварій на об'єктах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки міста.

17. Окремі відомості про передумови виникнення надзвичайних ситуацій.

18. Плани дій органів управління єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

19. Відомості про наявність та розміщення матеріально-технічних запасів міста.

20. Списки органів управління та посадових осіб з домашніми адресами та номерами телефонів, які мають відношення до питань цивільної оборони та техногенної безпеки об'єктів господарювання.

21. Тимчасова інструкція з перевірки оцінки стану техногенної безпеки потенційно небезпечних об'єктів господарювання.

22. Тимчасова інструкція з оцінки роботи районних управлінь з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

23. Окремі питання безпеки проведення громадських заходів.

24. Відомості про антитерористичну діяльність, які не відносяться до державної таємниці.

25. Окремі питання охорони соціальних об'єктів, мостових переходів та доріг.

26. Окремі питання тепло-, енерго- та водопостачання, благоустрою.

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали