Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі якості освіти України

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 грудня 2018 року N 01-11/47

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі якості освіти України

Відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011) від 5 травня 2016 р. N 547 наказую:

1. Затвердити перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі якості освіти України, складений Комісією з питань роботи із службовою інформацією в Державній службі якості освіти України (протокол N 1 від 11.12.2018).

2. Відділу контролю, організаційного та документального забезпечення забезпечити облік, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

3. Відділу комунікацій та міжнародного співробітництва забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Служби.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова

Р. Гурак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби якості освіти України
12 грудня 2018 року N 01-11/47

ПЕРЕЛІК
відомостей, що становлять службову інформацію в Державній службі якості освіти України

1. Відомості, що містяться у внутрівідомчій службовій кореспонденції, службових та доповідних записках, рекомендаціях, якщо вони пов'язані з розробленням напряму діяльності Служби або здійснення контрольних, наглядових функцій, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

2. Відомості про кадрове забезпечення та роботу з кадрами в Службі, про персональні дані державних службовців та працівників апарату Служби, що містяться в особових справах (у тому числі в архівних справах).

3. Відомості, що містяться у листах, довідках, висновках та інших документах (втому числі внутрівідомчих), що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров'ю населення, репутації та правам інших осіб, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів, призвести до розголошення конфіденційної інформації, а саме:

3.1. Відомості про перелік осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які звільнені з посад у зв'язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення, в частині інформації щодо причин звільнення за здійснення корупційного правопорушення;

3.2. Інформація про осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно яких проведено спеціальну перевірку відомостей при призначенні на посаду, в частині, яка міститься в довідці за результатами спеціальної перевірки;

3.3. Інформація про результати спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.

4. Відомості за окремими показниками про заходи з режимно-секретної роботи в Службі, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.

5. Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам оборони держави, охорони громадського порядку, національній безпеці.

6. Відомості, що містяться в документах Служби та її територіальних органів, що містять службову інформацію інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, у тому числі пояснення, листи, копії документів тощо, отримані від закладів освіти на запити Служби, розпорядником яких фактично є суб'єкт господарювання, а не Служба.

7. Відомості, що містяться в матеріалах погодження призначення на посади та звільнення з посад керівників структурних підрозділів Служби, яким присвоюється гриф обмеженого доступу "Для службового користування".

8. Інформація, що стосується визначення стратегії та позиції Служби під час переговорів з міжнародними організаціями, іноземними та іншими партнерами та відомості про зміст угод щодо реалізації міжнародних проектів і програм.

9. Відомості, що містяться у матеріалах проведення перевірок закладів освіти, вивчення діяльності органів місцевого самоврядування та моніторингу освітньої діяльності, розголошення яких може завдати шкоди репутації та правам інших людей.

10. Відомості, що містяться в матеріалах проведених службових розслідувань.

11. Відомості, що містяться в матеріалах дисциплінарних проваджень, ініційованих суб'єктом призначення.

12. Відомості, що містяться в листах, наказах, службових та доповідних записках за напрямом діяльності щодо технічного захисту інформації.

13. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах.

 

Протокол комісії з питань роботи із службовою інформацією в Державній службі якості освіти України
від 11 грудня 2018 р. N 1
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали