Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження переможця інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту "Створення об'єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві" (Лот 1)

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.11.2019 р. N 1926

Київ

Про затвердження переможця інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту "Створення об'єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві" (Лот 1)

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 березня 2019 року N 370 "Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до реалізації проєкту "Створення об'єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві" (Розпорядження N 370) та рішень постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, утвореної розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22 жовтня 2007 року N 1403 (протоколи від 18 червня 2019 року N 118/2019 та від 25 вересня 2019 року N 121/2019):

1. Затвердити переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту "Створення об'єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом у місті Києві" (Лот 1) ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВХЛІБ" (ідентифікаційний код юридичної особи 00381574).

2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти відповідний інвестиційний договір з переможцем інвестиційного конкурсу та замовником реалізації проєкту - Департаментом промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали