Додаткова копія: Про затвердження переможця конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.11.2018 р. N 2120

Київ

Про затвердження переможця конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі"

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 листопада 2017 року N 1523 "Про проведення конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі" (Розпорядження N 1523):

1. Затвердити переможцем конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування парку з об'єктами спортивної інфраструктури на вул. Михайла Грушевського, 36 у Печерському районі" (протокол постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 12 жовтня 2018 року N 111/2018) товариство з обмеженою відповідальністю "МЕЛЕТІЯ" (ідентифікаційний код 41348196).

2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти відповідний інвестиційний договір з переможцем конкурсу, замовником реалізації проекту - комунальним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство", та власником земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:82:033:0013 - Публічним акціонерним товариством акціонерним банком "Укргазбанк".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали