ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.05.2012 р. N 880

Київ

Про затвердження переможця конкурсу по залученню інвестора до будівництва інфраструктури рухомого (мобільного) зв'язку в Київському метрополітені

Відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 N 528/1189 "Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва" та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.11.2011 N 2133 "Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва інфраструктури рухомого (мобільного) зв'язку в Київському метрополітені" (Розпорядження N 2133), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕСУ" переможцем конкурсу по залученню інвестора до будівництва інфраструктури рухомого (мобільного) зв'язку в Київському метрополітені (протокол постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 25.04.2012 N 19/2012).

2. Визначити, що замовником будівництва інфраструктури рухомого (мобільного) зв'язку в Київському метрополітені є комунальне підприємство "Київський метрополітен".

3. Головному управлінню економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти відповідний інвестиційний договір з переможцем конкурсу та замовником.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Крамаренку Р. М. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступники Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали