Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 грудня 2012 року N 526-к

Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України

З метою покращення якості надання медичної допомоги населенню України, удосконалення організаційної та лікувально-діагностичної роботи, забезпечення ефективної координації профільних напрямків наказую:

1. Затвердити персональний склад головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та спеціальностей молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою, що додається*.


* Не наводиться.

2. Директору Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги М. Хобзею, начальнику Управління лікарських засобів та медичної продукції Л. Коношевич, начальнику Управління громадського здоров'я А. Григоренко:

2.1. Розробити примірне положення про головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та спеціальностей молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою.

2.2. Подати наказ про затвердження примірних положень на реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Головним позаштатним спеціалістам МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та спеціальностей молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою (далі - головні позаштатні спеціалісти МОЗ України):

3.1. Розробляти щороку плани індивідуальної роботи та організаційних заходів на рік за погодженням з керівником профільного структурного підрозділу та подавати на затвердження заступнику Міністра відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

3.2. Подавати щороку звіти про роботу за рік керівнику профільного структурного підрозділу.

3.3. Подати оформлені, в установленому порядку особові справи до Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки.

4. Визначити відповідальними за взаємодію з головними позаштатними спеціалістами МОЗ України - лікувального, педіатричного та стоматологічного профілів Департамент реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей), медико-профілактичного профілю - Управління громадського здоров'я (А. Григоренко), фармацевтичного профілю - Управління лікарських засобів та медичної продукції (Л. Коношевич).

5. Директору Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги М. Хобзею, начальнику Управління лікарських засобів та медичної продукції Л. Коношевич, начальнику Управління громадського здоров'я А. Григоренко забезпечити контроль за виконанням щорічних планів індивідуальної роботи та організаційних заходів головних позаштатних спеціалістів МОЗ України.

6. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, директорам департаментів (начальникам управлінь, головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

6.1 Розробити:

Примірне положення про головного позаштатного спеціаліста МОЗ АР Крим, департаменту охорони здоров'я (управління, головного управління охорони здоров'я) обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Примірне положення про головного позаштатного спеціаліста управління охорони здоров'я міських, відділів охорони здоров'я районних державних адміністрацій.

6.2. Затвердити персональний склад головних позаштатних спеціалістів області, району, міста.

7. Начальнику ДЗ "Центр медичної статистики МОЗ України" М. Голубчикову надавати допомогу головним позаштатним спеціалістам МОЗ України в отриманні необхідної статистичної інформації.

8. Вважати такими, що втратили чинність, накази МОЗ України: від 04.07.2011 N 135-о "Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України" (Наказ N 135-о), від 19.04.2012 N 59-о "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 14.07.2011 N 135-о" (Наказ N 59-о).

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Віце-прем'єр-міністр України
Міністр

Р. В. Богатирьова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали