Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

РІШЕННЯ

від 13 червня 2017 року N 1550/0/15-17

Про затвердження персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

Відповідно до частини другої статті 150 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) при Вищій раді правосуддя діє Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (далі - Комісія), яка утворюється відповідно до закону.

Згідно з частиною другою статті 29 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" до складу Комісії входять:

два члени Вищої ради правосуддя, які не є суддями чи суддями у відставці;

два члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які не є суддями чи суддями у відставці;

два члени Ради суддів України;

три судді Верховного Суду.

Частини третя і четверта зазначеної статті передбачають, що Вища рада правосуддя ухвалює рішення про затвердження персонального складу Комісії на підставі та в межах пропозицій вказаних вище суб'єктів формування Комісії.

Вищою радою правосуддя запропоновано включити до складу Комісії членів Ради Комкова Володимира Кириловича та Малашенкову Тетяну Михайлівну (рішення Вищої ради правосуддя від 13 червня 2017 року N 1549/0/15-17).

Вища кваліфікаційна комісія суддів України визначила до складу Комісії своїх членів Лукаша Тараса Валерійовича та Прилипка Сергія Миколайовича (рішення ВККСУ від 30 травня 2017 року N 51/зп-17).

Рада суддів України делегувала до складу Комісії суддів Київського апеляційного адміністративного суду Мєзєнцева Євгена Ігоровича та Київського апеляційного господарського суду Сухового Валерія Григоровича (рішення РСУ від 10 лютого 2017 року N 7 (Рішення N 7)).

Голова Верховного Суду України листом від 11 січня 2017 року N 73/0/9-17 повідомив, що Законом України "Про судоустрій і статус суддів" від 7 липня 2010 року, положеннями якого до припинення діяльності у зв'язку з початком роботи Верховного Суду керується Верховний Суд України, не передбачені повноваження Верховного Суду України в частині формування складу Комісії.

Разом з тим рішенням Ради від 18 травня 2017 року N 1172/0/15-17 (Положення N 1172/0/15-17) затверджено Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, відповідно до пункту 12 (Положення N 1172/0/15-17) якого засідання Комісії вважається правомочним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від загального складу Комісії. Загальний склад Комісії - 9 членів, дві третини від загального складу становлять 6 членів Комісії. Отже, за таких обставин Комісія правомочна проводити засідання і ухвалювати рішення.

Заслухавши заступника Голови Вищої ради правосуддя Беляневича Вадима Едуардовича, керуючись статтею 150 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), статтями 3, 29, 30 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", Вища рада правосуддя вирішила:

затвердити персональний склад Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (додається).

 

Голова Вищої
ради правосуддя

І. М. Бенедисюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Вищої ради правосуддя
13 червня 2017 року N 1550/0/15-17

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

КОМКОВ
Володимир Кирилович

- член Вищої ради правосуддя;

МАЛАШЕНКОВА
Тетяна Михайлівна

- член Вищої ради правосуддя;

ЛУКАШ
Тарас Валерійович

- член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

ПРИЛИПКО
Сергій Миколайович

- член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;

МЄЗЄНЦЕВ
Євген Ігорович

- член Ради суддів України, суддя Київського апеляційного адміністративного суду;

СУХОВИЙ
Валерій Григорович

- член Ради суддів України, суддя Київського апеляційного господарського суду.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали