МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 серпня 2011 року N 161

Про затвердження персонального складу Міжвідомчої ради з координації здійснення заходів щодо безоплатної передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою

На виконання пункту 6 Положення про Міжвідомчу раду з координації здійснення заходів щодо безоплатної передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 N 855 (Постанова N 855), наказую:

1. Затвердити персональний склад Міжвідомчої ради з координації здійснення заходів щодо безоплатної передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою у складі згідно з додатком.

...

 

Доступ до документа «Наказ від 26.08.2011 № 161 Про затвердження персонального складу Міжвідомчої ради з координації здійснення заходів щодо безоплатної передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали