МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 квітня 2012 року N 217

Про затвердження планів науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт у галузі транспорту на 2012 рік

З метою виконання у 2012 році бюджетної програми "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання наукових робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі та туризму" (КПКВК 3101030) наказую:

1. Затвердити, що додаються:

1.1. План науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені акад. В. Лазаряна на 2012 рік, що фінансуються з коштів державного бюджету (за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі та туризму", КПКВК 3101030).

1.2. План науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт Української державної академії залізничного транспорту на 2012 рік, що фінансуються з коштів державного бюджету (за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі та туризму", КПКВК 3101030).

1.3. План науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт Державного економіко-технологічного університету транспорту на 2012 рік, що фінансуються з коштів державного бюджету (за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі та туризму", КПКВК 3101030).

1.4. План прикладних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт у галузі транспорту на 2012 рік (за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі та туризму", КПКВК 3101030).

1.5. План науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт за державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі на 2012 рік (за бюджетною програмою "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері розвитку національної транспортної мережі та туризму", КПКВК 3101030).

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Корнієнка В. В.

 

В. о. Міністра

К. Єфименко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали