МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 грудня 2011 року N 1148/0/16-11

Про затвердження Плану діяльності Міністерства культури України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання вимог статей 7 та 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити План діяльності Міністерства культури України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (далі - План), що додається.

2. Голові державного агентства України з питань кіно (Копиловій К. О.), керівникам структурних підрозділів Мінкультури:

2.1. Здійснювати підготовку проектів регуляторних актів відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

2.2. У разі виникнення потреби у розробці нових проектів регуляторних актів, які не внесені до Плану, забезпечити внесення змін до нього протягом десяти робочих днів з дня початку підготовки проекту регуляторного акта, але не пізніше дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

3. Управлінню правового забезпечення (Петасюк Л. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційній сторінці Міністерства в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра культури України - керівника апарату О. О. Губіну.

 

Міністр

М. А. Кулиняк


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства культури України
12.12.2011 N 1148/0/16-11


План
діяльності Міністерства культури України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N
з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Структурний підрозділ Міністерства, відповідальний за розробку акта

Строк підготовки проекту регуляторного акта

 

1

2

3

4

1

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення державної експертизи культурних цінностей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2003 N 1343"

На виконання вимог статті 4-1 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

Департамент культурної спадщини та культурних цінностей

I квартал

2

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку оформлення права на вивезення та тимчасове вивезення культурних цінностей"

З метою приведення нормативно-правових актів, що відносяться до компетенції Міністерства культури України, до чинного законодавства України

Департамент культурної спадщини та культурних цінностей

I квартал

3

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку прийняття органами охорони культурної спадщини рішень про надання дозволу, погодження чи висновку"

На виконання абзацу третього пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини" від 09.09.2010 N 2518-VI щодо забезпечення прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону, статті 61 Закону України "Про охорону культурної спадщини" та статті 71 Закону України "Про охорону археологічної спадщини"

Департамент культурної спадщини та культурних цінностей

II квартал

4

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення наукової археологічної експертизи"

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2009 N 987 "Деякі питання видачі документів дозвільного характеру"

Департамент культурної спадщини та культурних цінностей

II квартал


 

Начальник управління
правового забезпечення

Л. В. Петасюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали