ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2011 року N 873

Про затвердження плану діяльності виконавчої дирекції Фонду з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

З метою виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики" наказую:

1. Затвердити план діяльності виконавчої дирекції Фонду з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (далі - План), що додається.

2. Начальникам управлінь виконавчої дирекції Фонду:

2.1. забезпечити неухильне виконання Плану у встановлені терміни;

2.2. у разі неможливості виконання Плану у встановлені терміни повідомляти управлінню правового забезпечення;

2.3. у разі необхідності підготовки проекту регуляторного акта, не внесеного до Плану, надати не пізніше наступного робочого дня з початку підготовки такого акта письмову інформацію управлінню правового забезпечення для внесення змін до Плану.

3. Начальнику управління правового забезпечення Левшуну Р. В. забезпечити внесення змін до Плану не пізніше семи робочих днів з дня отримання пропозицій.

4. Начальнику управління організаційної роботи Ніконенку В. В. забезпечити оприлюднення Плану та в подальшому змін до нього на офіційному веб-сайті Фонду.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ виконавчої дирекції Фонду від 21.12.2010 року N 1051 "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік" (План N 1051) із змінами.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор

Ю. Мельников

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ виконавчої дирекції Фонду
15.12.2011 N 873

План діяльності виконавчої дирекції Фонду з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Мета прийняття проекту регуляторного акта

Структурний підрозділ виконавчої дирекції Фонду відповідальний за розробку регуляторного акта

Термін підготовки

1

2

3

4

5

1

Проект постанови правління Фонду "Про внесення змін до Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду від 27.04.2007 р. N 24"

Виконання статті 29 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності"

Управління методологічної організації відшкодування шкоди та роботи з потерпілими

I квартал 2012 року

2

Проект постанови правління Фонду "Про внесення змін до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальником відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний)"

Врегулювання питання щодо віднесення Фондом страхувальника до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду його економічної діяльності в зв'язку з прийняттям змін до постанови Кабінету Міністрів від 13.09.2000 року N 1423 "Про затвердження Порядку визначення страхових тарифів для підприємств, установ та організацій на загальнообов'язкове соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання" та в умовах дії національного класифікатора України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (Наказ N 457), що набирає чинності з 1 січня 2012 року відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 року N 457 "Про затвердження та скасування національних класифікаторів" (із змінами)

Управління обліку страхувальників та доходів

I квартал 2012 року

3

Проект постанови правління Фонду "Про внесення змін до Положення про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення, затвердженого постановою правління Фонду від 09.06.2010 р. N 18"

Удосконалення механізму організації лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення

Управління організації надання медичних послуг

IV квартал 2012 року

4

Проект постанови правління Фонду "Про затвердження Положення про професійну реабілітацію потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання"

З метою виконання статті 21 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" та вдосконалення порядку забезпечення потерпілих професійною реабілітацією

Управління організації надання соціальних послуг

III квартал 2012 року

5

Проект постанови правління Фонду "Про внесення змін до Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування"

З метою виконання статті 34 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" та оптимізації забезпечення потерпілих санаторно-курортним лікуванням, що здійснюється за рахунок коштів Фонду

Управління організації надання соціальних послуг

IV квартал 2012 року

6

Проект постанови правління Фонду "Про затвердження Положення про порядок забезпечення фінансуванням Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України навчання і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів з питань охорони праці та загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань"

Приведення норм даного Положення у відповідність з вимогами чинного законодавства.

Вдосконалення порядку забезпечення фінансування Фондом навчання і підвищення кваліфікації відповідних спеціалістів з питань охорони праці

Управління організації профілактичних заходів та страхових експертиз

III квартал 2012 року

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали