ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.11.2011 р. N Р-803/0/3-11

Про затвердження Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області слухачами (керівними кадрами) з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2012 навчальний рік

На виконання Закону України "Про правові засади цивільного захисту" та постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року N 874 "Про удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту", враховуючи замовлення від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області щодо функціонального навчання у 2012 навчальному році в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області:

1. Затвердити План комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області слухачами (керівними кадрами) з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2012 навчальний рік (далі - План комплектування), що додається (додається до оригіналу).

2. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

щокварталу, до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати письмову доповідь про хід виконання затвердженого Плану комплектування до управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації;

довести до підприємств, установ, організацій витяги із затвердженого Плану комплектування, організувати контроль за повним і своєчасним їх виконанням згідно зі строками та категоріями тих, хто направляється на навчання.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації щокварталу, до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати узагальнений звіт про виконання затвердженого Плану комплектування першому заступникові голови облдержадміністрації Задорожному В. К.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації та на Головне управління МНС України в Дніпропетровській області, контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Задорожного В. К.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали