ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2011 р. N 1494

Про затвердження Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2012 рік

Відповідно до статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 5 Закону України "Про правові засади цивільного захисту", статті 2 Закону України "Про Цивільну оборону України", пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 N 874 "Про системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації удосконалення керівних кадрів і фахівців у сфері цивільного захисту", Типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 23.04.2002 N 107, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.07.2002 за N 610/6898, з метою організації підвищення кваліфікації осіб керівного складу цивільної оборони та інших управлінських кадрів і фахівців, на яких поширюється дія законів у сфері цивільного захисту:

1. Затвердити План комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2012 рік (далі - План), що додається.

2. Запропонувати міським головам міст обласного значення, зобов'язати голів районних держадміністрацій забезпечити направлення слухачів до Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області відповідно до Плану, затвердженого цим розпорядженням.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Лозовського Е. М.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали