МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 серпня 2011 року N 431

Про затвердження Плану нових наукових та науково-технічних розробок у галузі паливно-енергетичного комплексу Міненерговугілля на 2011 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету" та з метою забезпечення ефективного використання коштів державного бюджету у 2011 році на проведення наукових досліджень і розробок за бюджетною програмою КПКВК 1101030 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості" наказую:

1. Затвердити План нових наукових та науково-технічних розробок Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у сфері паливно-енергетичного комплексу на 2011 рік.

2. Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.), Департаменту з питань нафтової, газової, торф'яної, нафтопереробної промисловості та альтернативних видів палива (Кирюшин І. В.), Департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільного захисту (Онищенко О. М.), Департаменту з питань євроінтеграції та Міжнародного співробітництва (Бойцун Н. Є.) надати Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу (Константінов М. І.):

2.1. Пропозиції щодо річного плану закупівель на 2011 рік за бюджетною програмою КПКВ 1101030 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості" за формою.

Термін - 29.08.2011.

2.2. Технічні вимоги на створення науково-технічної продукції для науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, ініціатором яких є структурний підрозділ Міненерговугілля.

Термін - 29.08.2011.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали