ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 грудня 2017 року N 471

Про затвердження плану з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити план з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, що додається.

2. Головному спеціалісту по роботі зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Державного агентства автомобільних доріг України www.ukravtodor.gov.ua в розділі "Регуляторна діяльність".

3. Структурним підрозділам апарату Укравтодору здійснювати розробку проектів регуляторних актів відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

С. Новак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства автомобільних доріг України
12 грудня 2017 року N 471

План підготовки проектів регуляторних актів в Державному агентстві автомобільних доріг України на 2018 рік

N
 з/п

Назва проекту акта регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Центральний орган виконавчої влади, структурний підрозділ, відповідальний за розроблення проекту регуляторного акта

Строк підготовки подання проекту регуляторного акта до Кабінету Міністрів України

1

Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування"

Розв'язання проблем, які виникають під час прийняття рішень щодо розміщення об'єктів дорожнього сервісу, забезпечення безпечних та комфортних умов заїзду-виїзду до нього та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Законопроект є регуляторним актом.

Державне агентство автомобільних доріг України
Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху
Голоцван О. В.
287-72-00

II квартал

2

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, правила користування ними та охорони"

Вдосконалення Єдиної транспортної системи України, яка задовольнила б потреби суспільства в автомобільних, пасажирських та вантажних перевезеннях. Зазначені зміни необхідні для врахування при реформуванні дорожньої галузі та при розробці перспективних планів, програм розвитку та її функціонування.

Державне агентство автомобільних доріг України
Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху
Карпенко М. В.
287-72-00

III квартал

3

Проекту постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання видачі дозволу на розміщення, будівництво споруд, об'єктів дорожнього сервісу, прокладення інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг"

Створення у правовому полі умов, якими буде забезпечена чітка процедура подання документів на провадження виробничої діяльності у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування, забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розміщення об'єктів сервісу та виконання робіт, мінімізація кількості випадків щодо перенесення об'єктів сервісу внаслідок реконструкції автомобільних доріг, підвищення кількості та якості послуг населенню (учасникам дорожнього руху) та наближення їх до європейських стандартів.

Державне агентство автомобільних доріг України
Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху
Карпенко М. В.
287-72-00

III квартал

4

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні"

Приведення норм законодавства, що стосуються приведення системи державного управління автомобільними дорогами загального користування, у відповідність до розмежування повноважень центральних і місцевих органів виконавчої влади та їх відповідальності за транспортно-експлуатаційний стан автомобільних доріг державного та місцевого значення, оптимізація державного регулювання та управління у сфері дорожнього господарства.

Державне агентство автомобільних доріг України
Управління експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху
Голоцван О. В.
287-72-00

II квартал

5

Проекту наказу Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство автомобільних доріг України, та їх Розміру"

Забезпечення реалізації вимог частин другої, третьої статті 21 Закону шляхом розробки та затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державне агентство автомобільних доріг України, та їх Розміру, прийняття яких сприятиме упорядкуванню роботи Укравтодору із забезпечення запитувачів публічною інформацією.

Державне агентство автомобільних доріг України
Відділ правового забезпечення
Шумська Н. І.
287-27-05

II квартал
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали