ДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 грудня 2011 року N 1805

Про затвердження плану заходів Держмолодьспорту України на 2012 рік щодо запобігання корупційним діянням

З метою запобігання корупційним діянням в Держмолодьспорту України та забезпечення ефективного виконання вимог законів України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Декларація N 3206-VI), "Про державну службу" (Закон N 4050-VI), Указу Президента України від 06.02.2003 N 84 "Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією", інших нормативно-правових актів антикорупційного спрямування наказую:

1. Затвердити план заходів на 2012 рік щодо запобігання корупційним діянням у Державній службі молоді та спорту (додається).

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова Служби

Р. С. Сафіуллін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держмолодьспорту України
09.12.2011 N 1805

ПЛАН
організаційних заходів на 2012 рік щодо запобігання корупційним діянням у Державній службі молоді та спорту

1. Підготувати та подати на затвердження оновлений список працівників структурних підрозділів Держмолодьспорту, відповідальних за протидію правопорушенням з корупційними ознаками.

Виконавець: юридичний відділ, відділ роботи з персоналом
Термін - до 15 січня 2012 року

2. З метою поглибленого вивчення працівниками Держмолодьспорту законодавчої бази боротьби з корупцією організаційно забезпечити проведення апаратного навчання з залученням фахівців Головного управління державної служби України.

Виконавець: юридичний відділ
Термін - січень 2012 року

3. У відповідності зі статтею 13 Закону України "Про державну службу" (Закон N 4050-VI) здійснити заходи щодо своєчасного подання державними службовцями Держмолодьспорту декларацій про доходи та зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї і підготувати відповідний звіт у Національне агентство з питань державної служби України.

Виконавець: відділ роботи з персоналом
Термін - до 15 квітня 2012 року

4. Провести аналіз договорів про здачу в оренду нерухомого державного майна підприємств, бюджетних установ віднесених до сфери управління Держмолодьспорту, і провести роботу щодо приведення зазначених договорів у відповідність до вимог чинного законодавства.

Виконавці: фінансово-економічне управління, відділ спортивних споруд та матеріально-технічного забезпечення
Термін - до 1 травня 2012 року

5. Провести аналіз відповідності вимогам чинного законодавства:

- порядку оформлення закордонних відряджень працівниками Служби і збірними командами з видів спорту та використання за призначенням виділених коштів;

Виконавці: юридичний відділ, відділ міжнародного співробітництва департаменту з питань молоді та комунікації, контрольно-ревізійний сектор, фінансово-економічне управління
Термін - до 1 серпня 2012 року

- порядку та термінів розгляду заяв та звернень громадян, депутатів;

Виконавець: відділ контролю, діловодства та звернень громадян департаменту з питань молоді та комунікації
Термін - щомісячно

- порядку використання за призначенням засобів службового зв'язку;

Виконавці: сектор бухгалтерського обліку та звітності, фінансово-економічне управління
Термін - щомісячно

6. Розглянути питання про боротьбу з корупцією на колегії Державної служби молоді та спорту.

Виконавець: юридичний відділ
Термін - згідно з планом засідань колегії Служби

7. Забезпечити підвищення кваліфікації працівників Служби, які займаються питаннями запобігання корупції, у Національній академії внутрішніх справ України.

Виконавець: відділ роботи з персоналом, юридичний відділ
Термін - згідно з професійною програмою та планом Національної академії ВС

8. Провести аналіз і підготувати відповідні висновки за результатами перевірок контролюючими органами фінансово-господарчої діяльності підприємств та організацій, віднесених до сфери управління Служби.

Виконавець: контрольно-ревізійний сектор
Термін: за окремим планом

9. На основі результатів проведених перевірок протягом року підприємств та установ сфери управління Держмолодьспорту підготувати пропозиції про наявність передумов щодо можливості фінансових порушень на зазначених підприємствах, забезпечення ними режиму економічного витрачання державних коштів.

Виконавець: контрольно-ревізійний сектор
Термін - протягом року

10. З метою сприяння більш широкому інформуванню населення про діяльність Держмолодьспорту продовжити роботу щодо забезпечення відкритості та прозорості в роботі Служби (розміщення інформаційних матеріалів на web-сайті Служби, проведення прес-конференцій, "гарячих", "прямих" ліній, круглих столів за участю керівництва Служби та громадськості, висвітлення у ЗМІ діяльності Служби, публічні обговорення нормативно-правових актів тощо).

Виконавці: сектор взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації, відділ планування та організаційної роботи, РНМК
Термін - протягом року

11. Забезпечити проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо основних норм Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" та інших нормативно-правових актів антикорупційного спрямування.

Виконавець: юридичний відділ
Термін - протягом року

12. Забезпечити приведення розпорядчих документів Служби у відповідність до нового антикорупційного законодавства.

Виконавець: юридичний відділ
Термін - протягом року.

 

Начальник юридичного відділу

О. М. Йовжій

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали