Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Плану заходів МОЗ України щодо виконання рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2019 року N 1107

Про затвердження Плану заходів МОЗ України щодо виконання рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

З метою виконання рекомендацій, наданих Рахунковою палатою за результатами аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", затверджених рішенням Рахункової палати від 18 грудня 2018 року N 32-3 (Рішення N 32-3), наказую:

1. Затвердити План заходів МОЗ України щодо виконання рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (далі - План заходів).

2. Керівникам директоратів, структурних підрозділів Міністерства охорони здоров'я України забезпечити в межах повноважень виконання Плану заходів у визначені терміни.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ковтонюка П. А.

 

В. о. Міністра

У. Супрун

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
16 травня 2019 року N 1107

ПЛАН ЗАХОДІВ
МОЗ України щодо виконання рекомендацій Рахункової палати за результатами аудиту ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

N п/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1.

Провести нараду з представниками Міжнародного банку реконструкцій та розвитку (далі - МБРР) щодо обговорення питань
 - встановлення термінів розгляду та погодження МБРР документів, до яких згідно з наказом МОЗ України від 15.06.2015 N 338 "Про затвердження Операційного посібника проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (Наказ N 338), зі змінами, застосовується попередній розгляд Банком, а також планів закупівель за субпроектами,
- конкретних заходів, які мають бути реалізовані в рамках виконання частини 1 "Удосконалення надання послуг на місцевому рівні" проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (далі - Проект).

II квартал 2019 року

Заступник Міністра, Координатор Проекту Ковтонюк П. А.

2.

Запровадити щотижневе формування та направлення до МБРР переліку документів, що очікують погодження з боку МБРР.

II квартал 2019 року

Експертна група з питань реформування системи охорони здоров'я Директорату медичних послуг

3.

Оновити та актуалізувати графіки впровадження субпроектів та зведений графік впровадження проекту, що складені відповідно до наказу МОЗ України від 15.06.2015 N 338 "Про затвердження Операційного посібника проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (Наказ N 338), зі змінами.

III квартал 2019 року

Заступник Міністра, Координатор Проекту Ковтонюк П. А., Експертна група з питань реформування системи охорони здоров'я Директорату медичних послуг

II квартал 2019 року

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Полтавська, Рівненська обласні державні адміністрації, Вінницька міська державна адміністрація

4.

Підготувати та внести на розгляд Кабінету Міністрів України зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2015 N 350 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" (Постанова N 350).

IV квартал 2019 року

Директорат медичних послуг

5.

Внести зміни до Операційного посібника проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей", затвердженого наказом МОЗ України від 15.06.2015 N 338 (Наказ N 338) щодо порядку перерахування кошів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров'я для здійснення заходів з виконання спільного з МБРР Проекту, посилення контролю за прийманням товарів, робіт та послуг в рамках Проекту.

III квартал 2019 року

Експертна група з питань реформування системи охорони здоров'я Директорату медичних послуг

6.

Запровадити механізм контролю за термінами проведення закупівель та виконання договорів, ризиками несвоєчасного виконання зобов'язань в рамках проекту з використанням інформаційної системи проекту.

III квартал 2019 року

Заступник Міністра, Координатор Проекту Ковтонюк П. А.

7.

Надіслати запити субпроектам щодо розробки заходів з усунення порушень та недоліків, у впровадженні субпроекту відповідно до рекомендацій Рахункової палати.

II квартал 2019 року

Експертна група з питань реформування системи охорони здоров'я Директорату медичних послуг
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали