РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2010 р. N 157

Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 року N 359-р "Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення":

1. Затвердити план заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення (далі - план заходів), що додається.

2. Виконавцям інформацію про стан виконання плану заходів подавати Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати Міністерству праці та соціальної політики України і облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання плану заходів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кічатого Ю. С.

 

Голова адміністрації

В. Берташ


 

Додаток
до розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
29.04.2010 N 157


ПЛАН
заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення

1. Здійснювати в автоматичному режимі постійний обмін міжвідомчою інформацією щодо отриманих доходів фізичними особами та динаміки фонду оплати праці.

Державна податкова адміністрація в області, Головне управління Пенсійного фонду України в області, Головне управління статистики в області.
Постійно.


2. З метою інформування органів влади вищого рівня, проводити постійний аналіз діяльності міських та районних робочих груп щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Щомісяця.


3. Здійснювати перевірки безпосередньо на підприємствах, в організаціях та установах області щодо легального використання праці найманих працівників роботодавцями, наявності трудових договорів на підприємствах торгівлі, громадського харчування, сфери послуг, будівництва.

Територіальна державна інспекція праці в області, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Постійно.


4. Проводити моніторинг:

середньооблікової чисельності працівників, зокрема тих, що виконують роботи за договорами цивільно-правового характеру та за яких сплачуються податки і збори (обов'язкові платежі).

Головне управління Пенсійного фонду України в області, державна податкова адміністрація в області, Головне управління статистики в області, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Щомісяця;


розміру заробітної плати, заявленого в оголошенні про прийняття на роботу, та фактичного розміру заробітної плати з використанням інформації органів державної статистики про фактичний обсяг доходів, зокрема про заробітну плату, одержану з інших джерел згідно із законодавством.

Державна податкова адміністрація в області, Головне управління Пенсійного фонду України в області, обласний центр зайнятості, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Постійно.


5. Забезпечити збирання, узагальнення, аналіз інформації про фактичні витрати на оплату праці, з яких сплачуються внески та збори до Пенсійного фонду України і фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, та використання зазначеної інформації під час формування планів проведення перевірок суб'єктів господарювання.

Державна податкова адміністрація в області, Головне управління Пенсійного фонду України в області, виконавча дирекція Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в області, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Щокварталу.


6. Здійснювати контроль за діяльністю суб'єктів господарювання, що мають значні валові доходи, але офіційно виплачують заробітну плату меншу, ніж розмір мінімальної заробітної плати, чи на рівні мінімальної заробітної плати.

Державна податкова адміністрація в області, Головне управління Пенсійного фонду України в області, Територіальна державна інспекція праці в області, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Постійно.


7. Згідно з рекомендаціями управління державної служби Головного управління державної служби України в області проводити навчання та підвищення кваліфікації працівників, до функціональних обов'язків яких належить питання щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення.

Рівненський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, управління державної служби Головного управління державної служби України в області.
Постійно.


8. Сприяти:

створенню в суспільстві атмосфери негативного ставлення до роботодавців, які виплачують заробітну плату без сплати податку з доходів фізичних осіб та внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, і оприлюднювати у засобах масової інформації відомості про найбільш резонансні випадки.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, державна податкова адміністрація в області, Головне управління Пенсійного фонду України в області, обласний центр зайнятості, райдержадміністрації, виконкоми рад міст обласного значення.
Постійно;


проведенню навчання та підвищення кваліфікації громадських інспекторів праці та зайнятості, залученню їх до участі у семінарах, нарадах з питань, що належать до їх функціональних обов'язків.

Територіальна державна інспекція праці в області.
Постійно.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

А. Лавренчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали