ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.04.2012 р. N 368/А-2012

Про затвердження плану заходів щодо покращення транспортного сполучення між віддаленими населеними пунктами та районами області, а також щодо розвитку інфраструктури передачі електроенергії, комунікаційних та інформаційних мереж

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити план заходів щодо покращення транспортного сполучення між віддаленими населеними пунктами та районами, обласними центрами, а також щодо розвитку інфраструктури передачі електроенергії, комунікаційних та інформаційних мереж, що додається.

2. Головам райдержадміністрацій щоквартально до 20 числа останнього місяця кварталу надавати інформацію про реалізацію плану заходів управлінню морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації.

3. Управлінню морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації та Головному управлінню розвитку інфраструктури та енергозабезпечення облдержадміністрації інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання розпорядження до 25 липня 2012 року та 25 січня 2013 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
23.04.2012 N 368/А-2012


План заходів
щодо покращення транспортного сполучення між віддаленими населеними пунктами та районами області, а також щодо розвитку інфраструктури передачі електроенергії, комунікаційних та інформаційних мереж

1. Визначити:

- населені пункти, які не охоплені транспортним сполученням з районним (обласним центром);

II квартал 2012 року

Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, районні державні адміністрації.


- доцільність відкриття автобусного сполучення між районним (обласним) центром і неохопленими населеними пунктами, з урахуванням фактичної чисельності населення;

III квартал 2012 року

Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, районні державні адміністрації.


2. Обстежити шляхове покриття до населених пунктів, які неохоплені транспортним сполученням, з метою визначення можливості здійснення перевезень.

III квартал 2012 року

Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, Служба автомобільних доріг в Одеській області, районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, управління ДАІ ГУ МВС України в Одеській області.


3. Організувати перевезення громадян у режимі регулярних або нерегулярних спеціальних перевезень за рахунок коштів місцевих органів влади.

Постійно

Управління морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації, районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, управління Укртрансінспекції у Одеській області


4. Покращувати стан електричних мереж області.

Постійно

Головне управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення облдержадміністрації, ВАТ "ЕК "Одесаобленерго"


5. Забезпечити будівництво, реконструкцію та модернізацію електричних мереж 0,4 - 110 кВ м. Одеса та Одеської області згідно з інвестиційною програмою ВАТ "ЕК "Одесаобленерго".

Постійно

Головне управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення облдержадміністрації, ВАТ "ЕК "Одесаобленерго"


6. Здійснювати модернізацію та реконструкцію кабельних та повітряних ліній, а також електрообладнання 6 - 110 кВ.

Постійно

Головне управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення облдержадміністрації, ВАТ "ЕК "Одесаобленерго".

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали