КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 травня 2012 р. N 303-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції формування державної системи сільськогосподарського дорадництва на період до 2015 року

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції формування державної системи сільськогосподарського дорадництва (Розпорядження N 1098-р) на період до 2015 року (далі - план заходів), що додається.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства, іншим центральним органам виконавчої влади, Національній академії аграрних наук забезпечити виконання плану заходів.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства інформувати щороку до 20 грудня Кабінет Міністрів України про стан виконання плану заходів.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012 р. N 303-р


ПЛАН
заходів щодо реалізації Концепції формування державної системи сільськогосподарського дорадництва (Розпорядження N 1098-р) на період до 2015 року

1. Утворити Національний центр сільськогосподарського дорадництва.

Мінагрополітики,
Національна академія аграрних наук.

До кінця 2012 року.


2. Створити обласні (регіональні) сільськогосподарські дорадчі служби з їх районними відділами.

Мінагрополітики,
Національна академія аграрних наук,
Рада міністрів Автономної Республіки Крим,
обласні держадміністрації.

2013 - 2014 роки.


3. Забезпечити надання фінансової підтримки сільськогосподарській дорадчій службі в межах видатків, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі.

Мінагрополітики,
Мінфін,
Рада міністрів Автономної Республіки Крим,
обласні держадміністрації.

2012 - 2015 роки.


4. Забезпечити підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників і експертів-дорадників у кількості, достатній для кадрового забезпечення державної системи сільськогосподарського дорадництва.

Мінагрополітики,
МОНмолодьспорт,
Національний центр сільськогосподарського дорадництва.

2012 - 2015 роки.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали