МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.09.2017 р. N 351-р

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" в Миколаївській області на 2018 рік

Відповідно до статей 2, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 09 лютого 2016 року N 42/2016 "Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016), розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року N 548-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2018 рік" (План N 548-р), з метою зміцнення здоров'я громадян шляхом оздоровчої рухової активності населення в Миколаївській області:

1. Затвердити план заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016) в Миколаївській області (далі - план заходів), що додається.

2. Доручити керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, головам об'єднаних територіальних громад забезпечити виконання затвердженого плану заходів, про що проінформувати відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації до 15 грудня 2018 року.

3. Утворити координаційну раду з питань виконання плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016) в Миколаївській області у складі згідно з додатком.

4. Відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації (Садовському) забезпечити оприлюднення звіту про виконання плану заходів до 15 січня 2019 року.

5. Це розпорядження набирає чинності з 01 січня 2018 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кіндратіва В. З.

 

Перший заступник голови
облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

В. В. Бонь

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
26 вересня 2017 року N 351-р

План заходів
на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016) в Миколаївській області

1. Проводити засідання координаційної ради з питань виконання плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016) в Миколаївській області з метою забезпечення координації дій усіх заінтересованих суб'єктів, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в цій сфері не менше двох разів на рік.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації. Протягом року.

2. Продовжити проведення моніторингу забезпечення населення спортивними майданчиками для формування інфраструктури сучасних і привабливих спортивних споруд за місцем проживання, у місцях масового відпочинку громадян, на базі загальноосвітніх навчальних закладів, що мають бути легко доступні для різних верств населення, насамперед малозабезпечених осіб.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України (за узгодженням), райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), об'єднані територіальні громади (за узгодженням).
Протягом року.

3. Забезпечити створення умов для підвищення рівня фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних Силах, інших військових формуваннях шляхом проведення відповідних фізкультурно-спортивних заходів, у тому числі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України (за узгодженням), Миколаївський обласний та міські центри фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за узгодженням), Миколаївські обласні ради фізкультурно-спортивних товариств "Динамо" України, "Спартак", "Україна", "Колос" (за узгодженням).
Протягом року.

4. Забезпечити збільшення кількості загальнодоступних спортивних заходів для активного сімейного відпочинку в місцях масового відпочинку громадян.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Миколаївський обласний та міські центри фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за узгодженням).
Протягом року.

5. Забезпечити облаштування безпечних маршрутів для пішохідного, велосипедного, водного туризму.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), об'єднані територіальні громади (за узгодженням).
Протягом року.

6. Сприяти створенню мережі літніх шкіл плавання на відкритих водоймах.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України (за узгодженням), райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), об'єднані територіальні громади (за узгодженням).
Протягом року.

7. Сприяти залученню інститутів громадянського суспільства, у тому числі молодіжних та дитячих громадських організацій, до проведення заходів з підвищення оздоровчої рухової активності населення.

Управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації, відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), об'єднані територіальні громади (за узгодженням), Миколаївський обласний та міські центри фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за узгодженням).
Протягом року.

8. Забезпечити проведення щорічного оцінювання рівня фізичного здоров'я населення Миколаївської області.

Відділ з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), об'єднані територіальні громади (за узгодженням), Миколаївське обласне відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України (за узгодженням).
Протягом року.

9. Сприяти впровадженню у засобах масової інформації, насамперед на телебаченні, соціальної реклами стосовно переваг оздоровчої рухової активності для зниження ризику неінфекційних захворювань, а також пізнавальних програм для осіб різного віку з питань використання рухової активності в процесі життєдіяльності та подолання стану суспільної байдужості до особистого здоров'я та здоров'я нації.

Філія Національної телекомпанії України "Миколаївська регіональна дирекція" (за узгодженням), райдержадміністрації, виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), об'єднані територіальні громади (за узгодженням).
Протягом року.

 

Начальник відділу з питань фізичної
культури і спорту облдержадміністрації

О. В. Садовський

 

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
26.09.2017 N 351-р

СКЛАД
координаційної ради з питань виконання плану заходів на 2018 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" (Указ N 42/2016) в Миколаївській області

Голова координаційної ради:

Кіндратів
Віталій Зіновійович

заступник голови облдержадміністрації

Заступник голови координаційної ради:

Садовський
Олександр Віталійович

начальник відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Члени координаційної ради:

Байрозян Роланд

голова Миколаївської обласної громадської організації "Альтерспорт" (за узгодженням)

Барський
Валерій Євгенійович

голова Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України (за узгодженням)

Бойченко
Сергій Миколайович

голова Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" (за узгодженням)

Борухов
Володимир Васильович

голова Миколаївської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України (за узгодженням)

Максименко
Олександр Віталійович

начальник управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації

Гінкул
Віктор Миколайович

заступник начальника відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації

Кулішов
Олександр Юрійович

начальник Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України (за узгодженням)

Чернікова
Лариса Олексіївна

директор Миколаївського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" (за узгодженням)

Шереметьєва
Валентина Іванівна

виконувач обов'язків голови Миколаївської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" (за узгодженням).

 

Начальник відділу з питань фізичної
культури і спорту облдержадміністрації

О. В. Садовський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали