МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 грудня 2011 року N 599

Про затвердження Плану заходів щодо усунення недоліків у системах охорони портових засобів

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 N 722 "Про заходи щодо підвищення рівня безпеки на морському та річковому транспорті" та з метою усунення недоліків у системах охорони портових засобів, виявлених під час проведення перевірок у 2011 році, і приведення їх у відповідність із вимогами Міжнародного кодексу з охорони суден та портових засобів наказую:

1. Затвердити План заходів щодо усунення недоліків у системах охорони портових засобів (далі - План), що додається.

2. Начальникам морських торговельних і річкових портів та операторам портових засобів здійснити в установлені терміни заходи, визначені у відповідних пунктах Плану, та надати у тижневий строк після їх закінчення до державного підприємства "Агентство морської безпеки" інформацію про їх виконання.

3. Державному підприємству "Агентство морської безпеки":

- опрацювати отриману інформацію про стан виконання Плану та надати до 1 серпня 2012 року пропозиції щодо відповідного реагування до Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті;

- у встановленому порядку довести цей наказ до начальників морських торговельних і річкових портів та операторів портових засобів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Корнієнка В. В.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали