МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 листопада 2011 року N 515

Про затвердження Плану заходів щодо запобігання можливим терористичним актам та іншим протиправним діям у галузі автомобільного транспорту на період підготовки та під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу

З метою запобігання можливим актам незаконного втручання у діяльність автомобільного транспорту, недопущення створення передумов до вчинення диверсійних і терористичних проявів напередодні та під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, наказую:

1. Затвердити План заходів щодо запобігання можливим терористичним актам та іншим протиправним діям у галузі автомобільного транспорту на період підготовки та під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - План), що додається.

2. Департаменту автомобільного транспорту довести до підприємств, установ та організацій автомобільної галузі, що належать до сфери управління Мінінфраструктури, необхідність виконання заходів Плану.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Директора Департаменту автомобільного транспорту Петухова Д. В.

 

В. о. Міністра

К. Єфименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали