РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2018 р. N 390

Про затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2018 та наступні роки

Відповідно до статей 13, 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою організації виконання в області Указу Президента України від 12 травня 2018 року N 123/2018 "Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях" (Указ N 123/2018):

1. Затвердити план заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2018 та наступні роки (далі - план заходів), що додається.

2. Виконавцям:

забезпечити реалізацію плану заходів;

про хід виконання інформувати управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації щороку до 15 січня.

3. Управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання плану заходів подавати обласній державній адміністрації щороку до 01 лютого.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Богатирчук-Кривко С. К.

 

Голова адміністрації

О. Муляренко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Рівненської обласної державної адміністрації
14 червня 2018 року N 390

План заходів,
спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2018 та наступні роки

1. Вживати заходів щодо забезпечення доступності фізкультурно-оздоровчих послуг та послуг зі спортивної реабілітації для учасників бойових дій, насамперед для осіб з інвалідністю з їх числа.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, дитячо-юнацькі спортивні школи, керівники спортивних споруд, обласні федерації (асоціації, осередки, відокремлені підрозділи) з видів спорту (за згодою).

Постійно.

2. Забезпечити поширення інформації про заходи з реабілітації учасників бойових дій, у тому числі про діяльність спортивних залів, фізкультурно-спортивних закладів та реабілітаційних установ, спортивних секцій, що надають відповідні послуги для зазначених осіб, а також сприяння їх участі у заходах із соціальної реадаптації та професійної реабілітації.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, дитячо-юнацькі спортивні школи, керівники спортивних споруд, обласні федерації (асоціації, осередки, відокремлені підрозділи) з видів спорту (за згодою).

Постійно.

3. Вивчити можливість та надати пропозиції управлінню у справах молоді та спорту облдержадміністрації щодо розвитку мережі спортивних залів, фізкультурно-спортивних закладів та реабілітаційних установ, спортивних секцій, що надаватимуть послуги, доступні для учасників бойових дій.

Управління освіти і науки облдержадміністрації, департамент з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, дитячо-юнацькі спортивні школи, керівники спортивних споруд, обласні федерації (асоціації, осередки, відокремлені підрозділи) з видів спорту (за згодою).

До 01 жовтня 2018 року.

4. Забезпечити проведення із залученням органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, установ, організацій та фахівців, які надають послуги з реабілітації та реадаптації, науковців конференції (круглих столів) з обміну досвідом щодо методик та засобів, що застосовуються для поліпшення фізичного і психологічного стану учасників бойових дій, членів їх сімей, родин загиблих.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, відділення спортивної медицини та лікувальної фізичної культури Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, дитячо-юнацькі спортивні школи, керівники спортивних споруд, обласні федерації (асоціації, осередки, відокремлені підрозділи) з видів спорту (за згодою), Західний міжрегіональний відділ Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Щорічно.

5. Забезпечувати надання фінансової та організаційної підтримки спортсменам та командам області для підготовки та участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах серед учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій, у тому числі у чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд учасників антитерористичної операції, "Іграх Незламних", інших офіційних спортивних заходах.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, Рівненська обласна федерація футболу (за згодою), Рівненська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України (за згодою), громадські організації (федерації, асоціації, спілки, відокремлені підрозділи тощо) та спортивні клуби з видів спорту (за згодою).

Щороку.

6. Створити умови для використання фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд загальноосвітніх навчальних закладів у позаурочний час для проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних занять учасників бойових дій.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, управління освіти і науки облдержадміністрації.

Постійно.

7. Вживати заходів, спрямованих на утвердження поваги до ветеранів війни, учасників бойових дій, їх військових звитяг із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, виконавчі комітети рад міст обласного значення, об'єднані територіальні громади, дитячо-юнацькі спортивні школи, керівники спортивних споруд, обласні федерації (асоціації, осередки, відокремлені підрозділи) з видів спорту (за згодою).

Постійно.

 

Керівник апарату адміністрації

О. Бірюков
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали