КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 травня 2017 р. N 370-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 21-ї річниці Конституції України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 21-ї річниці Конституції України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 31 травня 2017 р. N 370-р

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 21-ї річниці Конституції України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) у м. Києві, інших населених пунктах урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості.

Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінкультури.

28 червня;

2) покладення квітів у м. Києві до пам'ятника авторові першої української Конституції гетьману Пилипу Орлику, в інших населених пунктах до пам'ятників і пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення.

Обласні та Київська міська держадміністрації.

28 червня;

3) у військових частинах, закладах культури, закладах для дітей та молоді лекцій, засідань за круглим столом, демонстрації фільмів, виставок фото- та архівних матеріалів, інших інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на роз'яснення норм Конституції України, її значення у становленні демократичної та правової держави, а також заходів, спрямованих на формування правової культури громадян, поваги до Основного Закону України.

Міноборони, Мінмолодьспорт, Мінкультури, МОН, Укрдержархів, обласні та Київська міська держадміністрації.

Червень;

4) закордонними дипломатичними установами України заходів за участю української громадськості за кордоном з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

МЗС.

Червень - липень.

2. Організувати роботу із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів.

МВС.

Червень - липень.

3. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з відзначення 21-ї річниці Конституції України, трансляцію тематичних теле- та радіопередач.

Держкомтелерадіо, ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (за згодою).

Червень - липень.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали