КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 травня 2012 р. N 323-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 31 травня 2012 р. N 323-р


ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, міжнародних, громадських організацій, політичних партій, діячів науки і культури у мм. Києві та Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури.

28 червня;


2) покладення квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним діячам українського державотворення у мм. Києві та Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

28 червня;


3) тематичних науково-практичних конференцій, семінарів і засідань за круглим столом.

МОНмолодьспорту, Мінкультури.

Червень - липень;


4) виставок фотоматеріалів та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та розвиток українського конституціоналізму, історію національного законотворення.

Укрдержархів, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Червень - липень;


5) просвітницьких тематичних заходів, спрямованих на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, здобуття знань про конституційні права, свободи та обов'язки, історію вітчизняного конституційного права, в державних закладах культури, військових частинах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку;

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Червень;


6) культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню Конституції України.

Мінкультури, МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, облдержадміністрації.

Червень - липень;


7) святкових феєрверків у мм. Києві та Севастополі, інших містах-героях, містах, де розташовані штаби оперативних командувань та видів Збройних Сил.

Міноборони, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

28 червня;


8) закордонними дипломатичними установами України заходів з нагоди 16-ї річниці Конституції України із залученням до участі в них представників української громадськості за кордоном.

МЗС.

Червень.


2. Організувати:

1) роботу із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів.

МВС.

Червень - липень;


2) широке висвітлення у державних засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України із залученням відомих вчених, політичних та громадських діячів; трансляцію тематичних теле- і радіопередач, кінохроніки подій, пов'язаних з прийняттям Основного Закону України.

Держкомтелерадіо.

Червень - липень.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали