МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 665

Про затвердження Плану заходів з усунення недоліків і порушень, виявлених ревізією Головного контрольно-ревізійного управління України

З метою усунення недоліків і порушень фінансово-господарської діяльності в частині утримання апарату управління Міністерства палива та енергетики України за період 2008 - 2010 роки та I півріччя 2011 року, виявлених ревізією Головного контрольно-ревізійного управління України відповідно до акта ревізії від 14.09.2011 N 06-21/77, наказую:

1. Затвердити План заходів з усунення недоліків і порушень, виявлених ревізією Головного контрольно-ревізійного управління України (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міненерговугілля, визначених відповідальними за виконання завдань, передбачених Планом заходів:

2.1. Забезпечити неухильне виконання завдань згідно з Планом заходів;

2.2. Надати Департаменту бухгалтерського обліку і звітності на електронних і паперових носіях інформацію про стан виконання Плану заходів згідно з установленими Планом термінами.

3. Департаменту бухгалтерського обліку і звітності (Пержинська С. Л.) забезпечити координацію та контроль виконання Плану заходів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра -  керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали