КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 травня 2012 р. N 311-р

Київ

Про затвердження плану заходів з відзначення у 2012 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2012 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (далі - план заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям подати до 5 липня Державній службі з питань інвалідів та ветеранів інформацію про виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 20 липня Кабінетові Міністрів України.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розробити і затвердити до 5 червня регіональні плани заходів з відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та забезпечити їх виконання.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 26

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012 р. N 311-р


ПЛАН
заходів з відзначення у 2012 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

1. Провести:

1) урочистості, присвячені відзначенню Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, покладання 22 червня вінків і квітів до пам'ятників загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років, меморіалів та військових поховань.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Міноборони, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські організації ветеранів війни (за згодою).

До 22 червня;


2) науково-практичні конференції, семінари у вищих навчальних закладах із запрошенням ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років (далі - ветерани війни).

МОНмолодьспорт, Міноборони, МВС, МНС, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Травень - червень;


3) тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих та позашкільних навчальних закладах за участю ветеранів війни, екскурсії до музеїв історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, походи місцями бойової слави.

МОНмолодьспорт, Мінкультури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Травень - червень.


2. Забезпечити:

1) відвідування керівниками органів виконавчої влади ветеранів війни за місцем їх проживання, у госпіталях, лікарнях, будинках-інтернатах, пансіонатах для ветеранів війни і праці з метою вивчення стану їх соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування та побутових потреб.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МОЗ, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів.

Постійно;


2) упорядкування та утримання у належному стані меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, меморіальних дощок, музеїв, кімнат бойової слави.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон, Міноборони, МОНмолодьспорт.

Постійно;


3) організацію поїздок ветеранів війни місцями бойової слави по території України.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Державна служба з питань інвалідів та ветеранів, громадські організації ветеранів війни (за згодою).

Червень - липень;


4) несення почесної варти біля Вічного вогню, могил Невідомого солдата та Невідомого матроса у містах-героях Києві, Керчі, Одесі, Севастополі, м. Сімферополі, інших населених пунктах.

Міноборони, МВС, МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

22 червня;


5) у місцях проведення заходів з відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні:

медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

МОЗ, Держсанепідслужба, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації;


охорону громадського порядку та дотримання правил дорожнього руху.

МВС.

Червень.


3. Сприяти:

1) широкому висвітленню у державних засобах масової інформації подій Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, показу художніх та документальних фільмів про початок війни, присвячених героїзму та патріотизму воїнів, які вступили в бій з фашистськими загарбниками в перші дні війни.

Держкомтелерадіо, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінкультури, Міноборони, Адміністрація Держприкордонслужби.

Червень;


2) проведенню пошукових робіт з метою встановлення осіб, які загинули або пропали безвісти під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Мінрегіон, Міноборони, МВС, СБУ, Адміністрація Держприкордонслужби, Укрдержархів, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, громадські організації ветеранів війни (за згодою).

Постійно.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали