МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 листопада 2011 року N 1221

Про затвердження положень про самостійні структурні підрозділи апарату МНС України

Відповідно до Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 402 (Указ N 402/2011), постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. N 937 "Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади" (Постанова N 937), структури апарату Міністерства, затвердженої наказом МНС від 3 жовтня 2011 р. N 1047, штату апарату Міністерства, введеного в дію наказом МНС від 6 жовтня 2011 р. N 1070, та у зв'язку з проведеними організаційно-штатними змінами наказую:

1. Затвердити положення про самостійні структурні підрозділи апарату Міністерства, що додаються:

1.1. Департаменту управління рятувальними силами.

1.2. Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування.

1.3. Управління контрольно-ревізійної роботи, безпеки та запобігання проявам корупції.

1.4. Управління медичного забезпечення та з питань створення і впровадження Системи 112.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства згідно із затвердженими положеннями у тижневий термін:

організувати доопрацювання та затвердження у визначеному порядку та у встановленій формі положень про структурні підрозділи і посадових інструкцій працівників;

надати оригінали положень про структурні підрозділи та посадових інструкцій працівників для зберігання до відділу документального забезпечення Департаменту організаційно-контрольної роботи; копії вищезазначених документів надати до Департаменту кадрів та роботи з особовим складом.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали