МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 жовтня 2011 року N 1080

Про затвердження Положення про Центр управління в надзвичайних ситуаціях МНС України

З метою забезпечення ефективного управління та координації дій органів управління і підрозділів МНС України, інших центральних і місцевих органів влади у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру наказую:

1. Затвердити Положення про Центр управління в надзвичайних ситуаціях Міністерства надзвичайних ситуацій України (далі - Положення), що додається.

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністром України через Міністра, департаментів та самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства ознайомити підлеглих з Положенням та забезпечи...

 

Доступ до документа «Положення від 11.10.2011 № 1080 Про затвердження Положення про Центр управління в надзвичайних ситуаціях МНС України» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали