МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 жовтня 2003 року N 800

Про затвердження Положення про класифікацію транспортних подій на залізничному транспорті України

Наказ втратив чинність(згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 22 лютого 2012 року N 118) (Наказ N 118)

З метою забезпечення безпечного функціонування залізничного транспорту України, покращення обліку транспортних подій і порядку їх розслідування та на виконання пункту 4 наказу Міністерства транспорту України від 7 липня 2003 року N 487 "Про затвердження Положення про Систему управління безпекою руху поїздів в Державній адміністрації залізничного транспорту України" наказую:

1. Затвердити Положення про класифікацію транспортних подій у поїзній і маневровій роботі на залізничному транспорті України, що додається (далі - Положення).

2. Увести в дію дане Положення з дня підписання наказу.

3. Державній адміністрації залізничного транспорту України (Федюшин Ю. М.):

3.1. Довести до відома причетних працівників головних управлінь, управлінь Державної адміністрації залізничного транспорту України та залізниць цей наказ та встановити постійний контроль за його виконанням.

3.2. Забезпечити друкування в необхідній кількості примірників Положення для вивчення та виконання причетними посадовими особами.

4. З уведенням у дію цього Положення вважати таким, що не застосовується на залізницях України, наказ Міністерства транспорту України від 22.03.2002 р. N 196 "Про затвердження Положення про класифікацію транспортних подій на залізничному транспорті та метрополітенах".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Кроля С. С.

 

Міністр

Г. Кірпа

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали