ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 червня 2012 року N 2920

Про затвердження Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства у Фонді державного майна України

З метою встановлення єдиного порядку обліку, зберігання та підтримання в контрольному стані актів законодавства України у Фонді державного майна України, удосконалення роботи щодо здійснення систематизації законодавства, виконання завдань з організації та ведення еталонної бази даних правової інформації, необхідної для формування правової політики, реалізації програм законопроектних робіт та на виконання вимог наказу Фонду від 10.05.2012 N 634, враховуючи службову записку Юридичного управління від 12.06.2012 N 25/583, наказую:

1. Затвердити Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства у Фонді державного майна України, що додається.

2. Юридичному управлінню спільно із структурними підрозділами Фонду державного майна України:

2.1. забезпечити дотримання вимог, установлених Положенням про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства у Фонді державного майна України;

2.2. створити необхідні умови для обліку, підтримання в контрольному стані, використання та зберігання актів законодавства.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Фонду

О. Рябченко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
12.06.2012 N 2920


ПОЛОЖЕННЯ
про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства у Фонді державного майна України

Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства у Фонді державного майна України (далі - Положення) визначає механізм ведення інформаційного фонду у Фонді державного майна України, обліку, зберігання та підтримання в контрольному стані актів законодавства.

Систематизація законодавства - засіб реформування, упорядкування законодавства, зведення його до певної внутрішньоузгодженої системи. За допомогою систематизації усуваються недоліки, повтори, застарілі норми тощо. Це процес зведення актів законодавства до єдності шляхом внутрішньої та зовнішньої обробки їх змісту.

Облік та систематизація актів законодавства у Фонді державного майна України здійснюються з метою забезпечення його точною і повною інформацією про чинне законодавство України, надання допомоги працівникам органів приватизації в оперативному пошуку законодавчих актів.

Акти законодавства України, спеціальна юридична література, електронні інформаційні правові системи, що зберігаються та використовуються у Фонді державного майна України, становлять інформаційний фонд.

Інформаційний фонд складається з документального фонду актів законодавства (далі - документальний фонд), бібліотечного фонду юридичної літератури, періодичних видань (далі - бібліотечний фонд) та електронного фонду нормативно-правових актів.

До складу документального фонду належать:

Конституція України;

кодекси України;

тексти актів законодавства, отриманих Фондом державного майна України з Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України;

акти Фонду державного майна України;

міжнародні договори України;

бюлетень "Офіційний вісник України";

газета "Урядовий кур'єр";

газета "Голос України".

Документальний фонд включає нормативно-правові акти, які надаються Фонду державного майна України на паперових носіях.

Юридичне управління здійснює систематизацію законодавства шляхом упорядкування офіційних друкованих видань з підтриманням текстів актів законодавства в контрольному стані.

У Юридичному управлінні забезпечується зберігання актів законодавства, їх збірників, створюються умови для їх належного зберігання.

З метою забезпечення належного зберігання та зручності в користуванні акти законодавства комплектуються в окремі книги і підшиваються за роками.

Таємні нормативно-правові акти підлягають обліку та зберіганню відповідно до Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893.

Контрольні примірники актів законодавства, офіційні друковані видання - "Офіційний вісник України", "Кодекси України" тощо зберігаються у службових приміщеннях Юридичного управління.

Застарілі та зіпсовані збірники актів законодавства та інша юридична література списується спеціально створеною комісією відповідно до наказу Фонду державного майна України.

 

Начальник Юридичного управління

С. Пушкар

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали