ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВУ

НАКАЗ

від 8 серпня 1997 року N 63

Про затвердження Положення про проведення планово-попереджувальних ремонтів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України

У зв'язку з введенням в експлуатацію нових споруд, технологічного устаткування та обладнання у водопровідно-каналізаційному господарстві України і необхідністю створення нормативної бази для планування та проведення їх оглядів і ремонтів, а також з метою підвищення рівня проведення планово-попереджувальних ремонтів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 вересня 1997 року погоджене з Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством сільського господарства і продовольства та Державним Комітетом України по водному господарству Положення про проведення планово-попереджувальних ремонтів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України (надалі - Положення), що додається.

2. Вважати таким, що не застосовується на території України, Положення про проведення планово-попереджувального ремонту на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства, затверджене протоколом N 13-8 засідання секції інженерного обладнання та інженерних споруд Науково-технічної ради Держбуду РРФСР від 01.06.89 та Управління житлово-цивільного будівництва Держбуду УРСР від 21.09.89 N 2/329.

3. Рекомендувати керівникам Держжитлокомунгоспу Автономної Республіки Крим, облжитлокомунуправлінь, Донецького облкомунуправління, Севастопольського міськкомунуправління, ДКО "Київводоканал", територіальних та виробничих обласних об'єднань і комунальних підприємств водопровідно-каналізаційного господарства:

3.1. Протягом IV кварталу 1997 року привести у відповідність до нового Положення документацію з питань проведення планово-попереджувальних ремонтів на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства.

3.2. Неухильно дотримуватися у своїй виробничій діяльності встановлених цим Положенням нормативів і вимог.

3.3. У IV кварталі 1997 року із залученням фахівців інституту "Комунекономіка" провести навчання відповідних категорій працівників водопровідно-каналізаційного господарства.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Комітету Г. М. Семчука.

 

Голова Комітету

Г. І. Онищук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали