МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 червня 2012 року N 438

Про затвердження Положення про робочу групу з питань реалізації механізму здійснення державно-приватного партнерства

З метою опрацювання механізму здійснення державно-приватного партнерства, встановленого Законом України "Про державно-приватне партнерство", постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2011 N 384 "Деякі питання організації здійснення державно-приватного партнерства" (Постанова N 384), та відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 N 467 (Указ N 467/2011), наказую:

1. Затвердити Положення про робочу групу з питань реалізації механізму здійснення державно-приватного партнерства, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Богачева Р. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр

Р. В. Богатирьова


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
13.06.2012 N 438


ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу з питань реалізації механізму здійснення державно-приватного партнерства

1. Положення про робочу групу з питань реалізації механізму здійснення державно-приватного партнерства (далі - Робоча група) розроблено відповідно до Закону України "Про державно-приватне партнерство" та постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2011 N 384 "Деякі питання організації здійснення державно-приватного партнерства" (Постанова N 384).

2. Метою роботи Робочої групи є визначення об'єктів державної власності, на базі яких можлива реалізація проектів державно-приватного партнерства, визначення форми здійснення державно-приватного партнерства та підготовки пропозицій щодо здійснення державно-приватного партнерства.

3. Терміни, що використовуються у цьому Положенні, вживаються в значенні, наведеному в Законі України "Про державно-приватне партнерство" (далі - Закон).

4. Утворення Робочої групи, призначення її голови та членів здійснюється на підставі відповідного наказу МОЗ України. Робоча група утворюється у складі не менше семи осіб.

5. Проведення засідань Робочої групи здійснюється на підставі рішення Голови Робочої групи.

6. До основних повноважень Робочої групи належать:

- затвердження регламенту своєї роботи;

- визначення об'єктів державної власності, на базі яких можлива реалізація проектів державно-приватного партнерства;

- розроблення пропозицій щодо шляхів реалізації проектів державно-приватного партнерства та його техніко-економічне обґрунтування;

- залучення у разі необхідності експертів, консультантів, які мають відповідний досвід роботи у сфері державно-приватного партнерства та/або у сфері, в якій планується залучення приватного партнера;

- ведення переговорів з потенційними інвесторами.

7. Засідання комісії є правомочним за умови участі в ньому не менше двох третин членів комісії. Засідання комісії проводить її голова.

Засідання комісії є відкритими.

Рішення комісії приймається простою більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

За результатами засідання комісії складається протокол, який підписується головою та членами комісії, які брали участь у засіданні.

Член комісії у разі незгоди з прийнятим рішенням або зі змістом протоколу може викласти у письмовій формі свою окрему думку (додається до протоколу), про що робиться відповідний запис у протоколі.

 

Директор Департаменту
фінансово-ресурсного забезпечення

О. І. Левицький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали