Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Положення про стипендію Запорізької обласної державної адміністрації студентам закладів вищої освіти Запорізької області

Про затвердження Положення про стипендію Запорізької обласної державної адміністрації студентам закладів вищої освіти Запорізької області

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 26 лютого 2018 року N 111

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
02 березня 2018 р. за N 20/1899

Керуючись статтею 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до статей 5, 11 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018 - 2022 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 30 листопада 2017 року N 54, з метою створення більш сприятливих умов для здобуття молоддю вищої освіти і заохочення найбільш обдарованих студентів до навчання:

1. Затвердити Положення про стипендію Запорізької обласної державної адміністрації студентам закладів вищої освіти Запорізької області, що додається.

2. Розподілити стипендії Запорізької обласної державної адміністрації між закладами вищої освіти Запорізької області за квотою згідно з додатком.

3. Установити, що стипендія Запорізької обласної державної адміністрації призначається двічі на рік за результатами навчального семестру студентам закладів вищої освіти Запорізької області та виплачується в розмірі 2000 гривень щомісяця, протягом кожного навчального року, з вересня по червень включно (10 місяців).

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 23 грудня 2010 року N 429 "Про затвердження Положення про стипендію Запорізької обласної державної адміністрації студентам вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації Запорізької області" (Розпорядження N 429), яке зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області 28 грудня 2010 року за N 41/1442.

5. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугніна Е. А.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

К. І. Бриль

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
26 лютого 2018 року N 111

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
02 березня 2018 р. за N 20/1899

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію Запорізької обласної державної адміністрації студентам закладів вищої освіти Запорізької області

1. Стипендія Запорізької обласної державної адміністрації (далі - стипендія облдержадміністрації) призначається студентам другого і старших курсів та студентам магістратури закладів вищої освіти Запорізької області, які навчаються за денною формою, за визначні успіхи у навчанні, науковій роботі, у громадському житті навчального закладу і регіону.

Стипендія облдержадміністрації виплачується студентам закладів вищої освіти Запорізької області державної, комунальної та приватної форм власності.

2. Головним розпорядником коштів, передбачених в обласному бюджеті, на виплату стипендій облдержадміністрації студентам закладів вищої освіти Запорізької області є Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації (далі - Департамент).

3. Призначення стипендії облдержадміністрації здійснюється двічі на рік за результатами навчального семестру.

4. Кандидати на отримання стипендії облдержадміністрації висуваються вченими радами закладів вищої освіти Запорізької області за пропозиціями стипендіальних комісій та за згодою органів студентського самоврядування цих закладів.

5. Заклад вищої освіти Запорізької області, який висунув кандидата на призначення стипендії облдержадміністрації, надсилає протягом 2-х тижнів після закінчення навчального семестру до Департаменту такі документи:

мотивоване подання, в якому зазначено прізвище, ім'я, по батькові студента; курс, факультет, напрям підготовки студента; визначає успішність кандидата, його наукову або творчу роботу та участь у громадському житті навчального закладу та регіону, інші дані за потребою;

витяг з протоколу засідання вченої ради про висунення кандидата на призначення стипендії облдержадміністрації;

копії паспорта та документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті). Відомості про кандидатів подаються з урахуванням Закону України "Про захист персональних даних".

6. Департамент готує протягом місяця після закінчення семестру проект розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації про призначення стипендії облдержадміністрації.

7. Виплата стипендій облдержадміністрації здійснюється за рахунок коштів власних ресурсів обласного бюджету на відповідний бюджетний період з урахуванням його можливостей.

8. Позбавлення або призупинення виплати стипендії облдержадміністрації студенту закладу вищої освіти Запорізької області може бути здійснено за поданням відповідного закладу вищої освіти за порушення стипендіатом навчальної дисципліни, за вчинок, не сумісний зі статусом студента, у разі відрахування стипендіата із навчального закладу або від'їзду за кордон на навчання.

 

Керівник апарату Запорізької
обласної державної адміністрації

З. М. Бойко

 

Додаток
до розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
26.02.2018 N 111

РОЗПОДІЛ
стипендій Запорізької обласної державної адміністрації між закладами вищої освіти Запорізької області

N
з/п

Назва закладу вищої освіти (код ЄДРПОУ)

Квота стипендій

1

2

3

1.

БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (код ЄДРПОУ 02125220)

1

2.

ТАВРІЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (код ЄДРПОУ 00493698)

1

3.

ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (код ЄДРПОУ 02010741)

1

4.

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (код ЄДРПОУ 02125237)

1

5.

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (код ЄДРПОУ 02070849)

1

6.

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (код ЄДРПОУ 02125243)

1

7.

ЗАПОРІЗЬКА ДЕРЖАВНА ІНЖЕНЕРНА АКАДЕМІЯ (код ЄДРПОУ 05402565)

1

8.

"КЛАСИЧНИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" (код ЄДРПОУ 19278502)

1

9.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕРДЯНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ І БІЗНЕСУ" (код ЄДРПОУ 22142717)

1

10.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ" (код ЄДРПОУ 22115979)

1

11.

КОМУНАЛЬНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХОРТИЦЬКА НАЦІОНАЛЬНА НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНА АКАДЕМІЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 22133718)

1

 

Керівник апарату Запорізької
обласної державної адміністрації

З. М. Бойко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали