ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 03.11.2011 р. N 668

Про затвердження Положення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету

З метою відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету та у відповідності до статей 28, 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік ритуальних послуг, що надаються на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету згідно з додатком 2.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 10.04.2008 N 256 "Про затвердження Положення про поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету".

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусила П. І. та департамент бюджету та фінансів міської ради.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
03.11.2011 N 668

ПОЛОЖЕННЯ
про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету

1. Положення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету передбачає порядок і умови відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира з урахуванням вимог статей 28, 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 8 Закону України "Про поховання та похоронну справу".

2. Відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира здійснюється за рахунок коштів з міського бюджету в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.

3. Головним розпорядником коштів міського бюджету для відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира є управління праці та соціального захисту населення міської ради.

4. За рахунок коштів міського бюджету відшкодовуються витрати на поховання наступних категорій громадян:

4.1. Осіб, які мають особливі заслуги перед містом;

4.2. Почесних громадян м. Житомира;

4.3. Депутатів Житомирської міської ради;

4.4. Працівників виконавчих органів місцевого самоврядування;

4.5. В окремих випадках, та з урахуванням конкретних обставин можуть відшкодовуватись витрати на поховання інших категорій громадян.

5. Відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира, зазначених в пункті 4 Положення, здійснюється на підставі відповідного клопотання до виконавчого комітету міської ради, копії свідоцтва про смерть, договору-замовлення на організацію та проведення поховання, інших документів, що відповідають суті клопотання.

Клопотання на відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира, зазначених в пункті 4.1, 4.2 Положення подається керуючим справами міськвиконкому, 4.3 - організаційним відділом Житомирської міської ради, 4.4, 4.5 - керівниками виконавчих органів Житомирської міської ради.

6. Сума відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира не повинна перевищувати трьох середніх прожиткових мінімумів на одну особу на момент смерті.

В окремих випадках, як виняток, та з урахування конкретних обставин відшкодовується повна вартість ритуальних послуг відповідно до договору-замовлення на організацію та проведення поховання.

7. Ритуальні послуги на організацію та проведення поховання надаються комунальним підприємством "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" Житомирської міської ради.

Договір-замовлення укладається комунальним підприємством "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" Житомирської міської ради з особою, яка зобов'язалась поховати померлого.

Відповідно до договору-замовлення управлінням праці та соціального захисту населення міської ради підприємству - надавачу ритуальних послуг відшкодовується сума витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира.

8. Виконавчий комітет міської ради приймає рішення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира на підставі відповідних документів.

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

 

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
03.11.2011 N 668

ПЕРЕЛІК
ритуальних послуг на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету

N
п/п

Назва ритуальних послуг

1

Оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання

2

Свідоцтво про поховання

3

Послуги автокатафалка

4

Копання могили механічним способом

5

Труна та ритуальні речі

6

Хрест металевий

7

Підпис на хресті

8

Вінок середній

9

Вінок великий

10

Автобус-супровід

 

Керуючий справами

П. Ю. Кудряшов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали