МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2012 року N 799

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Положення про Вінницьке вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", Положення про Міністерство надзвичайних ситуацій України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 р. N 402 (Указ N 402/2011), та з метою удосконалення системи підготовки кадрів у сфері цивільного захисту наказую:

1. Затвердити Положення про Вінницьке вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (далі - Положення), що додається.

2. Тимчасово виконуючому обов'язки начальника Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Говорущаку М. Г. забезпечити державну реєстрацію Положення в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту кадрів та роботи з особовим складом Ціцака О. В.

 

Міністр

В. Балога

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали