ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 28.12.2010 р. 902

Про затвердження Положення та складу комісії по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі

З метою прийомки в експлуатацію малих архітектурних форм соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності, що відповідають вимогам Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2009 р. N 982, Земельного кодексу України, законів України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", "Про архітектурну діяльність", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про комісію по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі, згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад комісії по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі, згідно з додатком 2.

3. Комісія по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі в своїй діяльності керується Законами України, державними будівельними нормам України, іншими нормативно-правовими актами, а також Положенням про цю комісію.

4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 25.06.2009 N 449 "Про затвердження складу комісії по прийомці в експлуатацію об'єктів дрібнороздрібної мережі в м. Житомирі".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Міський голова

В. М. Дебой


 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
28.12.2010 N 902


ПОЛОЖЕННЯ
про комісію по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі

1. Комісія по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі (далі - комісія) утворюється виконавчим комітетом Житомирської міської ради з метою прийомки в експлуатацію малих архітектурних форм соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності, які розміщені на підставі відповідного рішення міської ради, а для власників земельних ділянок - на підставі рішення міськвиконкому і згідно з погодженим управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради паспортом прив'язки малої архітектурної форми, а також для реєстрації малих архітектурних форм і суб'єктів господарювання, які отримали відповідну дозвільну документацію на їх розміщення.

У цьому Положенні:

а) термін "мала архітектурна форма" вживається в такому значенні:

пересувна мала архітектурна форма - торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, ємність, торговельний автомат соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності;

стаціонарна мала архітектурна форма - тимчасова одноповерхова споруда соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності висотою не вище ніж 4 метри, що має по зовнішньому контуру площею близько 30 кв. метрів, виготовляється з полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово без закладання фундаменту;

б) "паспорт прив'язки малої архітектурної форми ", що складається з таких документів:

схеми прив'язки малої архітектурної форми;

креслення вузлів підключення до інженерних мереж згідно з технічними умовами;

текстового матеріалу з вимогами щодо естетичного вигляду та інженерного забезпечення малої архітектурної форми.

2. У своїй діяльності комісія керується законодавством України, містобудівними, санітарно-гігієнічними, протипожежними вимогами, іншими нормативними документами щодо розміщення малих архітектурних форм.

3. Комісія проводить обстеження малої архітектурної форми в натурі на предмет відповідності діючим нормам та правилам на підставі поданої суб'єктом господарювання до міськвиконкому заяви-декларації із зазначенням інформації про виконання вимог розміщення згідно з паспортом прив'язки та технічними умовами. До заяви додається копія договору про встановлення особистого строкового сервітуту. У разі готовності об'єкта, комісією приймається відповідне рішення, яке оформляється Актом. Акт затверджується всіма членами комісії.

4. При виявленні членами комісії невідповідності малої архітектурної форми паспорту прив'язки, або виявленні інших недоліків, члени комісії надають на ім'я голови комісії та на прохання - замовнику письмові обґрунтовані зауваження.

Після усунення суб'єктом господарювання виявлених невідповідностей або недоліків, комісія (або служба, якою було вказано на недоліки) вдруге перевіряє готовність об'єкта.

5. Прийомка в експлуатацію малої архітектурної форми, що відповідає діючим вимогам, здійснюється протягом 10 робочих днів, після чого уповноважений представник реєструє малу архітектурну форму.

6. Організаційне забезпечення роботи комісії здійснює управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради.

 

Керуючий справами міськвиконкому

П. Ю. Кудряшов


 

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
28.12.2010 N 902


СКЛАД
комісії по прийомці в експлуатацію малих архітектурних форм в м. Житомирі

Семенець
Галина Василівна

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

Блажкевич
Світлана Миколаївна

заступник начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, заступник голови комісії

Члени комісії:

Ільницький
Анатолій Васильович

начальник відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності Житомирського міського управління ГУ МНС України в Житомирській області (за згодою)

Шпита
Олександр Олександрович

головний державний санітарний лікар м. Житомира (за згодою).


 

Керуючий справами міськвиконкому

П. Ю. Кудряшов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали