Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії Міністерства закордонних справ України та Міністерства внутрішніх справ України

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

23.09.2019

м. Київ

N 429/791

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 листопада 2019 р. за N 1152/34123

Про затвердження Порядку електронної інформаційної взаємодії Міністерства закордонних справ України та Міністерства внутрішніх справ України

Відповідно до підпункту 2 пункту 6 (Постанова N 281), пункту 8 Положення про Міністерство закордонних справ України (Постанова N 281), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року N 281, підпункту 18 пункту 4 (Постанова N 878), пункту 8 Положення про Міністерство внутрішніх справ України (Постанова N 878), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року N 878, з метою забезпечення інформаційної взаємодії

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок електронної інформаційної взаємодії Міністерства закордонних справ України та Міністерства внутрішніх справ України, що додається.

2. Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України у визначеному порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Т. в. о. Міністра закордонних
справ України

В. Боднар

Міністр внутрішніх
справ України

А. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
спеціального зв'язку та
захисту інформації України

В. Петров

Т. в. о. Голови Державного
агентства з питань електронного
урядування України

В. Бакал

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України
23 вересня 2019 року N 429/791

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
11 листопада 2019 р. за N 1152/34123

ПОРЯДОК
електронної інформаційної взаємодії Міністерства закордонних справ України та Міністерства внутрішніх справ України

I. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає механізм електронної інформаційної взаємодії Міністерства закордонних справ України та Міністерства внутрішніх справ України.

2. Цей Порядок розроблено відповідно до Законів України "Про інформацію", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних", підпункту 2 пункту 6 (Постанова N 281), пункту 8 Положення про Міністерство закордонних справ України (Постанова N 281), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року N 281, підпункту 18 пункту 4 (Постанова N 878), пункту 8 Положення про Міністерство внутрішніх справ України (Постанова N 878), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року N 878.

3. Суб'єктами інформаційних відносин відповідно до цього Порядку є Міністерство закордонних справ України та Міністерство внутрішніх справ України.

II. Регламент автоматизованого обміну інформацією

1. Відповідальні структурні підрозділи, що забезпечують та здійснюють технічне супроводження автоматизованого обміну інформацією, перелік відомостей, структуру та формат інформаційних файлів, що передаються та приймаються в порядку інформаційної взаємодії, процедури взаємодії інформаційних систем, форми журналів обліку інформаційних файлів визначають суб'єкти інформаційних відносин спільно та відповідно до цього Порядку оформлюють окремими протоколами.

2. Автоматизований обмін інформацією забезпечують відповідальні підрозділи на центральному рівні в електронній формі з дотриманням вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронні довірчі послуги" (Закон N 2155-VIII), "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних".

3. Інформаційна взаємодія здійснюється з використанням інформаційних систем суб'єктів інформаційних відносин та каналів конфіденційного зв'язку Національної системи конфіденційного зв'язку (далі - НСКЗ).

Якщо немає технічної можливості передавати дані, використовуючи канали конфіденційного зв'язку НСКЗ, інформаційна взаємодія суб'єктів інформаційних відносин, визначених цим Порядком, може здійснюватися з використанням інших інформаційно-телекомунікаційних систем із застосуванням у них відповідних комплексних систем захисту інформації з підтвердженою відповідністю за результатами державної експертизи в порядку, встановленому законодавством.

4. У разі виникнення обставин, що унеможливлюють виконання положень цього Порядку, суб'єкти інформаційних відносин зобов'язані інформувати про це один одного протягом двох робочих днів, що настають за днем виникнення таких обставин.

III. Захист інформації під час автоматизованого обміну інформацією

1. Під час автоматизованого обміну інформацією відповідно до цього Порядку суб'єкти інформаційних відносин упроваджують організаційно-технічні заходи, які забезпечують захист інформації, що передається, з урахуванням ступеня обмеження доступу до неї та відповідно до законодавства у сфері захисту інформації.

2. Для захисту інформації застосовуються засоби технічного захисту інформації, що мають експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері технічного захисту інформації, та засоби криптографічного захисту інформації, допущені до експлуатації.

3. Інформація, що передається, обробляється з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних та використовується суб'єктами інформаційних відносин виключно з метою реалізації ними повноважень та прав, передбачених законодавством, і не може бути передана третій стороні, якщо інше не передбачено законом.

 

Т. в. о. директора Департаменту
консульської служби Міністерства
закордонних справ України

Р. Недільський

Директор Департаменту
інформатизації Міністерства
внутрішніх справ України

І. Бондаренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали